INFORMACJE KOMUNIKAT REJESTRACJA ZGŁOSZENIA LISTA STARTOWA WYNIKI

Lista zawodników zgłoszonych na IV PUCHAR PUSZCZY PISKIEJ - KOŁOIN 2016

OPEN | OPEN-R | OPEN-S | K-12 | K-14 | K-16 | K-18 | K-20 | K-21 | K-35 | K-40 | K-45 | K-50 | K-55 | K-60+

M-12 | M-14 | M-16 | M-18 | M-20 | M-21 | M-35 | M-40 | M-45 | M-50 | M-55 | M-60 | M-65+

Zgłoszonych zawodników: 106

OPEN
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1NataliaKozak1994Indywidualnie NieNie
2PiotrKozak1996Indywidualnie NieNie
3KingaJankowska1999IndywidualnieNieNie
4BeataSamsel1985TEAM MAŁKINIANieNie
5KlaudiaDanielska1969indywidualnieNieNie
6SebastianJabłoński1979STO MikołajkiNieNie

do góry

OPEN-R
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1Paulinka i AnnaSzymańska1985indywidualnieNieNie
2Lena, Filip i MariuszDąbrowscy1976indywidualnieNieNie
3MateuszGromke2008UKS SAPER332596TakNie
4Weronika i PawełZajkowscy2005indywidualnieNieNie
5Maria, Marta i BarbaraLigocka2005-2007Nadleśnictwo SpychowoNieNie
6Andrzej, Agnieszka, MarcelRyś1954Nadleśnictwo StrzałowoNieNie
7Jędruś, Dariusz Bączek2010indywidualnieNieNie

do góry

OPEN-S
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1Samanta SiekierkoJowita Ogonowska-STO MikołajkiNieNie
2Zuzanna CesarekSandra Waśkiewicz-STO MikołajkiNieNie
3Aleksandra KotulskaGabriela Babicz-STO MikołajkiNieNie
4Karol PotockiMateusz Michalak-STO MikołajkiNieNie
5Gabriela CzelijMarta Załęska-STO MikołajkiNieNie
6Julia DogodaJan Nowikowski-STO MikołajkiNieNie
7Zuzanna PilawskaSzymon Skrajny-STO MikołajkiNieNie
8Agnieszka DomuratAleksandra Domurat-STO MikołajkiNieNie

do góry

K-12
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
Brak zgłoszonych zawodników w tej kategorii

do góry

M-12
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
Brak zgłoszonych zawodników w tej kategorii

do góry

K-14
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1KlaudiaBudrewicz2002STO MikołajkiNieNie
2MałgorzataLigocka2002STO MikołajkiNieNie
3OliwiaHornicka2003STO MikołajkiNieNie
4MajaMagdaleńska2004indywidualnieNieNie

do góry

M-14
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1AdamOnik2003UKS SAPER332582TakNie
2KubaPotocki2003STO MikołajkiNieNie
3GracjanBurnos2002STO MikołajkiNieNie
4WiktorNadolny2002STO MikołajkiNieNie

do góry

K-16
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1WeronikaGrużewska2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
2EmiliaFałtynowicz2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
3PaulinaZaborowska2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
4MałgorzataBączek2001indywidualnieNieNie

do góry

M-16
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1SzymonChomiczuk2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
2PrzemysławPiankowski2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
3ArturGłowacki2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
4MarekDomian2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
5ŁukaszOrczyk2000UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
6KacperStasiak2001UKS SAPER332592TakNie
7Jędrzej Ryś2000Nadleśnictwo StrzałowoNieNie

do góry

K-18
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1MonikaMaciuk1999UKS Technik Ruciane-NidaNieNie
2Wiktoria Nowakowska1999UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
3Zofia Dmuchowska1998Nadleśnictwo StrzałowoNieNie

do góry

M-18
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1SzymonMakarewicz1998UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
2CezaryChaber1998UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
3ŁukaszCzerniewicz1999UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
4JakubPiersa1998UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
5ArkadiuszJakubczyk1999UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
6MaciejWaszkiewicz1998UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
7MarcinWalendziak1999UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
8Przemysław Szmigiel1999UKS Technik Ruciane-NidaTakNie

do góry

K-20
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1KlaudiaWiśniewska1997UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
2MałgorzataKulesza1997UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
3MagdalenaParchowska1996BiegostokNieNie

do góry

M-20
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1JakubZieliński1998UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
2MariuszTrzcianowski1997UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
3WiktorMagdaleński1997UKS Technik Ruciane-NidaTakNie
4PawełMiniuk1991Palę WrotkiNieNie
5Bartłomiej Klejno1997Zespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychNieNie

do góry

K-21
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1BrygidaWawryszko1991Nadleśnictwo StrzałowoNieNie
2KarolinaCzarnecka1986indywidualnieNieNie
3Gabriela Ulewicz1989Nadleśnictwo SpychowoNieNie

do góry

M-21
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1MateuszPańkowski1984UKS Technik Ruciane-Nida9101596NieNie
2AdrianSzlaszyński1986Nadleśnictwo PiszNieNie
3Łukasz Szymański 1986UKS Technik Ruciane-NidaNieNie
4MateuszPomianek1980Nadleśnictwo MaskulińskieNieNie
5KsaweryPrzerwa-Tetmajer1983Nadleśnictwo MaskulińskieNieNie
6MarcinDuda1980Nadleśnictwo MaskulińskieNieNie
7MihailKrylov1983Princip2300517NieNie
8MateuszFabisiak1991Nadleśnictwo StrzałowoNieNie
9PiotrPawłowicz1988BULiGL BiałystokNieNie
10MateuszSkrobol1982Nadleśnictwo MaskulińskieNieNie

do góry

K-35
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1MonikaGórniak1981indywidualnieNieNie

do góry

M-35
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1PrzemysławCzarnecki1980indywidualnieNieNie
2JanuszLIMBERGER1977Zespół Szkół Mechaniczno-ElektrycznychNieNie

do góry

K-40
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1DorotaKurpiewska1975Klub Morsów w PiszuNieNie
2AgnieszkaMarek1974indywidualnieNieNie

do góry

M-40
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1DariuszJachna1973UMKS ORKAN412252NieNie
2ZbigniewWrzosek1970indywidualnie418320NieNie
3MaciejLigocki1976Nadleśnictwo SpychowoNieNie

do góry

K-45
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1JaninaPotocka1970Dupowo Małe123456TakNie
2WiesławaJanicka1971Sraczkowo Duże654321NieTak

do góry

M-45
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1AndrzejKrupiński1969UKS SAPER332597TakNie
2ArkadiuszRosiński1968TEAM MAŁKINIA2028213NieNie
3CezaryPopławski1969BULiGL Białystok412265NieNie

do góry

K-50
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1ElenaSoloveva1958PionerSK2055111TakNie
2OlgaTemnikova1965Princip2024949NieNie

do góry

M-50
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1JarosławLickiewicz1964BULiGL Białystok413373NieNie
2Dariusz Bączek1965indywidualnieNieNie
3MarekGrabowski1965indywidualnieNieNie

do góry

K-55
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1MarinaMovko1960OK Kaliningrad2300540TakNie
2ElenaMiroshnichenko1959PionerSK2055103TakNie
3DanutaMikielska1959UMKS ORKAN413380NieNie

do góry

M-55
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1ViktorMiroshnichenko1957PionerSK2300501TakNie
2BorisKrylov1957Princip2300526NieNie
3MarekMikielski1960UMKS ORKAN413379NieNie

do góry

K-60+
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1NataliaLazareva1955OK Kaliningrad2055107TakNie
2GalinaSemuchina1951OK Kaliningrad2055106TakNie
3EwaLewoń1955UMKS ORKAN889676NieNie
4ReginaŁuńska1956UMKS ORKAN413394NieNie

do góry

M-60
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1MikhailSolovev1956PionerSK2055122TakNie
2JanuszBohaczek1952UMKS ORKAN413376NieNie
3ZbigniewŁuński1952UMKS ORKAN413395NieNie

do góry

M-65+
L.p.ImięNazwiskoRok ur.Klub/SzkołaNr. SINoclegWyżywienie
1HenrykWoźniak1948ORKAN Ostróda412003NieNie
2Stanisław Wasilewski1946UKS SAPER332600TakNie
3Jan Szepelak1950UMKS ORKAN413375NieNie

do góry