INFORMACJE KOMUNIKAT REJESTRACJA ZGŁOSZENIA LISTA STARTOWA WYNIKI

Wyniki - IV PUCHAR PUSZCZY PISKIEJ - KOŁOIN 2016

OPEN | OPEN-R | OPEN-S | K-14 | K-16 | K-18 | K-20 | K-21 | K-35 | K-40 | K-45 | K-50 | K-55 | K-60+

M-14 | M-16 | M-18 | M-20 | M-21 | M-35 | M-40 | M-45 | M-50 | M-55 | M-60 | M-65+

OPEN
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1PiotrKozakIndywidualnie 74:300:00
2SebastianJabłońskiSTO Mikołajki96:23+21:53
3AntoninaKozakindywidualnie110:49+36:19
4BeataSamselTEAM MAŁKINIA111:27+36:57
5KingaJankowskaIndywidualnie116:16+41:46
6KlaudiaDanielskaindywidualnie123:53+49:23
7NataliaKozakIndywidualnie 128:13+53:43

do góry

OPEN-R
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MateuszGromkeUKS SAPER32:470:00
2Jędruś, Dariusz Bączekindywidualnie55:36+22:49
3Lena, Filip i MariuszDąbrowscyindywidualnie80:01+47:14
4Basia, Jagoda, WaldekNadolniNadleśnictwo Spychowo157:45+124:58
5Basia, Jagoda, WaldekNadolniNadleśnictwo Spychowo157:45+124:58
6Maria, Marta i BarbaraLigockaNadleśnictwo Spychowo228:24+195:37
7Weronika i PawełZajkowscyindywidualnienkl

do góry

OPEN-S
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1Samanta SiekierkoJowita OgonowskaSTO Mikołajki86:210:00
2Karol PotockiMateusz MichalakSTO Mikołajki117:53+31:32
3Julia DogodaJan NowikowskiSTO Mikołajki140:46+54:25
4Zuzanna PilawskaSzymon SkrajnySTO Mikołajki143:41+57:20
5Eulalia WałeckaGabriela BabiczSTO Mikołajki146:05+59:44
6Agnieszka DomuratAleksandra DomuratSTO Mikołajki151:42+65:21
7Gabriela CzelijMarta ZałęskaSTO Mikołajki161:30+75:09

do góry

K-14
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MałgorzataLigockaSTO Mikołajki69:280:00
2MajaMagdaleńskaindywidualnie101:56+32:28
3KlaudiaBudrewiczSTO Mikołajki145:35+76:07
4OliwiaHornickaSTO Mikołajki151:44+82:16

do góry

M-14
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1WiktorNadolnySTO Mikołajki65:270:00
2AdamOnikUKS SAPER85:02+19:35
3GracjanBurnosSTO Mikołajki169:49+104:22

do góry

K-16
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MałgorzataBączekindywidualnie59:090:00
2EmiliaFałtynowiczUKS Technik Ruciane-Nida112:26+53:17
3PaulinaZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nidankl

do góry

M-16
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1KacperStasiakUKS SAPER70:250:00
2MarekDomianUKS Technik Ruciane-Nida89:05+18:40
3ŁukaszOrczykUKS Technik Ruciane-Nida94:27+24:02
4Jędrzej RyśNadleśnictwo Strzałowo143:05+72:40

do góry

K-18
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MonikaMaciukUKS Technik Ruciane-Nida100:220:00
2Zofia DmuchowskaNadleśnictwo Strzałowo130:52+30:30

do góry

M-18
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1JakubPiersaUKS Technik Ruciane-Nida101:090:00
2ArkadiuszJakubczykUKS Technik Ruciane-Nida113:22+12:13
3CezaryChaberUKS Technik Ruciane-Nida169:16+68:07
4SzymonMakarewiczUKS Technik Ruciane-Nida190:31+89:22

do góry

K-20
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MałgorzataKuleszaUKS Technik Ruciane-Nida130:490:00

do góry

M-20
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1WiktorMagdaleńskiUKS Technik Ruciane-Nida66:480:00
2MariuszTrzcianowskiUKS Technik Ruciane-Nida132:50+66:02
3Bartłomiej KlejnoZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych200:19+133:31
4JakubZielińskiUKS Technik Ruciane-Nidankl

do góry

K-21
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1Gabriela UlewiczNadleśnictwo Spychowo78:460:00
2BrygidaWawryszkoNadleśnictwo Strzałowo107:48+29:02

do góry

M-21
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MateuszPomianekNadleśnictwo Maskulińskie82:400:00
2AdrianSzlaszyńskiNadleśnictwo Pisz82:44+0:04
3MateuszFabisiakNadleśnictwo Strzałowo90:39+7:59
4KsaweryPrzerwa-TetmajerNadleśnictwo Maskulińskie98:14+15:34
5PiotrPawłowiczBULiGL Białystok109:27+26:47
6Łukasz Szymański UKS Technik Ruciane-Nida110:58+28:18
7MarcinDudaNadleśnictwo Maskulińskie112:33+29:53
8MateuszPańkowskiUKS Technik Ruciane-Nida148:16+65:36
9MateuszSkrobolNadleśnictwo Maskulińskie168:49+86:09

do góry

K-35
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MonikaGórniakindywidualnie158:320:00

do góry

M-35
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1JanuszLIMBERGERZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych214:190:00

do góry

K-40
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1AgnieszkaMarekindywidualnie70:020:00

do góry

M-40
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1ZbigniewWrzosekindywidualnie72:240:00
2DariuszJachnaUMKS ORKAN99:22+26:58
3MaciejLigockiNadleśnictwo Spychowo110:48+38:24

do góry

K-45
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
Brak zgłoszonych zawodników w tej kategorii

do góry

M-45
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1AndrzejKrupińskiUKS SAPER64:490:00
2ArkadiuszRosińskiTEAM MAŁKINIA70:07+5:18
3CezaryPopławskiBULiGL Białystok136:02+71:13

do góry

K-50
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1ElenaSolovevaPionerSK69:350:00
2OlgaTemnikovaPrincipnkl

do góry

M-50
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1JarosławLickiewiczBULiGL Białystok72:060:00
2Dariusz Bączekindywidualnie88:23+16:17
3MarekGrabowskiindywidualnienkl

do góry

K-55
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1MarinaMovkoOK Kaliningrad45:530:00
2ElenaMiroshnichenkoPionerSK64:18+18:25
3DanutaMikielskaUMKS ORKAN87:27+41:34

do góry

M-55
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1BorisKrylovPrincip45:040:00
2MarekMikielskiUMKS ORKAN55:06+10:02
3ViktorMiroshnichenkoPionerSK85:09+40:05

do góry

K-60+
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1ReginaŁuńskaUMKS ORKAN61:520:00
2NataliaLazarevaOK Kaliningrad62:30+0:38
3GalinaSemuchinaOK Kaliningrad69:22+7:30

do góry

M-60
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1ZbigniewŁuńskiUMKS ORKAN50:220:00
2JanuszBohaczekUMKS ORKAN53:06+2:44
3MikhailSolovevPionerSK53:46+3:24
4AndrzejRyśNadleśnictwo Strzałowo121:31+71:09
5AndrzejRyśNadleśnictwo Strzałowo121:31+71:09

do góry

M-65+
MiejsceImięNazwiskoKlub/SzkołaCzasStrata
1Stanisław WasilewskiUKS SAPER51:000:00
2HenrykWoźniakORKAN Ostróda67:50+16:50

do góry