INFORMACJE KOMUNIKAT REJESTRACJA ZGŁOSZENIA LISTA STARTOWA WYNIKI

Lista startowa - IV PUCHAR PUSZCZY PISKIEJ - KOŁOIN 2016

OPEN | OPEN-R | OPEN-S | K-12 | K-14 | K-16 | K-18 | K-20 | K-21 | K-35 | K-40 | K-45 | K-50 | K-55 | K-60+

M-12 | M-14 | M-16 | M-18 | M-20 | M-21 | M-35 | M-40 | M-45 | M-50 | M-55 | M-60 | M-65+

OPEN
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1NataliaKozakIndywidualnie 26:00
2KlaudiaDanielskaindywidualnie29:00
3PiotrKozakIndywidualnie 32:00
4SebastianJabłońskiSTO Mikołajki35:00
5KingaJankowskaIndywidualnie38:00
6BeataSamselTEAM MAŁKINIA41:00

do góry

OPEN-R
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1Jędruś, Dariusz Bączekindywidualnie02:00
2Weronika i PawełZajkowscyindywidualnie05:00
3Andrzej, Agnieszka, MarcelRyśNadleśnictwo Strzałowo08:00
4Paulinka i AnnaSzymańskaindywidualnie11:00
5Lena, Filip i MariuszDąbrowscyindywidualnie14:00
6Maria, Marta i BarbaraLigockaNadleśnictwo Spychowo17:00
7MateuszGromkeUKS SAPER33259620:00

do góry

OPEN-S
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1Agnieszka DomuratAleksandra DomuratSTO Mikołajki00:00
2Aleksandra KotulskaGabriela BabiczSTO Mikołajki03:00
3Zuzanna CesarekSandra WaśkiewiczSTO Mikołajki06:00
4Gabriela CzelijMarta ZałęskaSTO Mikołajki09:00
5Zuzanna PilawskaSzymon SkrajnySTO Mikołajki12:00
6Julia DogodaJan NowikowskiSTO Mikołajki15:00
7Karol PotockiMateusz MichalakSTO Mikołajki18:00
8Samanta SiekierkoJowita OgonowskaSTO Mikołajki21:00

do góry

K-12
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
Brak zgłoszonych zawodników w tej kategorii

do góry

M-12
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
Brak zgłoszonych zawodników w tej kategorii

do góry

K-14
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1MałgorzataLigockaSTO Mikołajki00:00
2OliwiaHornickaSTO Mikołajki03:00
3MajaMagdaleńskaindywidualnie06:00
4KlaudiaBudrewiczSTO Mikołajki09:00

do góry

M-14
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1KubaPotockiSTO Mikołajki15:00
2WiktorNadolnySTO Mikołajki18:00
3AdamOnikUKS SAPER33258221:00
4GracjanBurnosSTO Mikołajki24:00

do góry

K-16
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1WeronikaGrużewskaUKS Technik Ruciane-Nida02:00
2EmiliaFałtynowiczUKS Technik Ruciane-Nida05:00
3MałgorzataBączekindywidualnie08:00
4PaulinaZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nida11:00

do góry

M-16
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1ArturGłowackiUKS Technik Ruciane-Nida00:00
2MarekDomianUKS Technik Ruciane-Nida03:00
3PrzemysławPiankowskiUKS Technik Ruciane-Nida06:00
4KacperStasiakUKS SAPER33259209:00
5SzymonChomiczukUKS Technik Ruciane-Nida12:00
6Jędrzej RyśNadleśnictwo Strzałowo15:00
7ŁukaszOrczykUKS Technik Ruciane-Nida18:00

do góry

K-18
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1Wiktoria NowakowskaUKS Technik Ruciane-Nida02:00
2Zofia DmuchowskaNadleśnictwo Strzałowo05:00
3MonikaMaciukUKS Technik Ruciane-Nida08:00

do góry

M-18
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1ŁukaszCzerniewiczUKS Technik Ruciane-Nida01:00
2ArkadiuszJakubczykUKS Technik Ruciane-Nida04:00
3CezaryChaberUKS Technik Ruciane-Nida07:00
4SzymonMakarewiczUKS Technik Ruciane-Nida10:00
5Przemysław SzmigielUKS Technik Ruciane-Nida13:00
6MaciejWaszkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida16:00
7MarcinWalendziakUKS Technik Ruciane-Nida19:00
8JakubPiersaUKS Technik Ruciane-Nida22:00

do góry

K-20
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1KlaudiaWiśniewskaUKS Technik Ruciane-Nida24:00
2MagdalenaParchowskaBiegostok27:00
3MałgorzataKuleszaUKS Technik Ruciane-Nida30:00

do góry

M-20
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1MariuszTrzcianowskiUKS Technik Ruciane-Nida28:00
2Bartłomiej KlejnoZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych31:00
3WiktorMagdaleńskiUKS Technik Ruciane-Nida34:00
4PawełMiniukPalę Wrotki37:00
5JakubZielińskiUKS Technik Ruciane-Nida40:00

do góry

K-21
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1BrygidaWawryszkoNadleśnictwo Strzałowo28:00
2KarolinaCzarneckaindywidualnie31:00
3Gabriela UlewiczNadleśnictwo Spychowo34:00

do góry

M-21
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1MateuszPańkowskiUKS Technik Ruciane-Nida910159614:00
2MateuszPomianekNadleśnictwo Maskulińskie17:00
3AdrianSzlaszyńskiNadleśnictwo Pisz20:00
4KsaweryPrzerwa-TetmajerNadleśnictwo Maskulińskie23:00
5PiotrPawłowiczBULiGL Białystok26:00
6Łukasz Szymański UKS Technik Ruciane-Nida29:00
7MateuszSkrobolNadleśnictwo Maskulińskie32:00
8MihailKrylovPrincip230051735:00
9MateuszFabisiakNadleśnictwo Strzałowo38:00
10MarcinDudaNadleśnictwo Maskulińskie41:00

do góry

K-35
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1MonikaGórniakindywidualnie13:00

do góry

M-35
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1JanuszLIMBERGERZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych17:00
2PrzemysławCzarneckiindywidualnie20:00

do góry

K-40
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1DorotaKurpiewskaKlub Morsów w Piszu19:00
2AgnieszkaMarekindywidualnie22:00

do góry

M-40
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1DariuszJachnaUMKS ORKAN41225226:00
2ZbigniewWrzosekindywidualnie41832029:00
3MaciejLigockiNadleśnictwo Spychowo32:00

do góry

K-45
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
Brak zgłoszonych zawodników w tej kategorii

do góry

M-45
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1ArkadiuszRosińskiTEAM MAŁKINIA202821330:00
2CezaryPopławskiBULiGL Białystok41226533:00
3AndrzejKrupińskiUKS SAPER33259736:00

do góry

K-50
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1ElenaSolovevaPionerSK205511137:00
2OlgaTemnikovaPrincip202494940:00

do góry

M-50
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1JarosławLickiewiczBULiGL Białystok41337338:00
2MarekGrabowskiindywidualnie41:00
3Dariusz Bączekindywidualnie44:00

do góry

K-55
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1MarinaMovkoOK Kaliningrad230054036:00
2DanutaMikielskaUMKS ORKAN41338039:00
3ElenaMiroshnichenkoPionerSK205510342:00

do góry

M-55
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1BorisKrylovPrincip230052601:00
2MarekMikielskiUMKS ORKAN41337904:00
3ViktorMiroshnichenkoPionerSK230050107:00

do góry

K-60+
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1ReginaŁuńskaUMKS ORKAN41339413:00
2GalinaSemuchinaOK Kaliningrad205510616:00
3EwaLewońUMKS ORKAN88967619:00
4NataliaLazarevaOK Kaliningrad205510722:00

do góry

M-60
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1ZbigniewŁuńskiUMKS ORKAN41339527:00
2MikhailSolovevPionerSK205512230:00
3JanuszBohaczekUMKS ORKAN41337633:00

do góry

M-65+
NrImięNazwiskoKlub/SzkołaNr. SIMinuta
1Jan SzepelakUMKS ORKAN41337501:00
2Stanisław WasilewskiUKS SAPER33260004:00
3HenrykWoźniakORKAN Ostróda41200307:00

do góry