INFORMACJE KOMUNIKAT REJESTRACJA ZGŁOSZENIA LISTA STARTOWA WYNIKI

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w zawodach. Frekwencja dopisała, pogoda była całkiem przyzwoita. Teren okazał się dość trudny - były górki, dołki, trudno przebieżny las i bagna, które niektórym sprawiły wiele "przyjemności" :)
Wyniki biegu w poszczególnych kategoriach dostępne są w zakładce WYNIKI.
W najbliższym czasie udostępnimy zdjęcia z zawodów.


Dostępna jest już LISTA STARTOWA na sobotni bieg. Prosimy o zapoznanie się.


UWAGA!
Rejestracja została zamknięta.


Serdecznie wszystkich zapraszamy na zawody w biegu na orientację "IV Puchar Puszczy Piskiej", które odbędą się w sobotę, 29 października 2016 roku na terenie Nadleśnictwa Strzałowo i Nadleśnictwa Maskulińskie. Patronatem zawody objął Starosta Piski.

Centrum zawodów będzie mieściło się, w zależności od dnia, w miejscach:

Zawodnicy zgłaszają się w nieprzekraczalnym terminie do 27 października 2016 roku za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie zawodów. Aby przejść do formularza prosimy kliknać w ten ODNOŚNIK lub klikając zakładkę "REJESTRACJA" na górze strony.
W razie stwierdzenia, przez zgłaszającego, pomyłki w zgłaszanych danych, należy wysłać wiadomość na adres matpan3@gmail.com lub vszczepanska@gmail.com. W wiadomości prosimy podać, które dane ze zgłoszenia mają zostać poprawione.

Regulamin zawodów znajduje się do pobrania TUTAJ

Dojazd 1:
Dojazd od strony Mrągowa/Piecek w stronę Rucianego-Nidy drogą wojewódzką DW610. Po około 6km od wyjazdu z Piecek dojeżdżamy do skrzyżowania na Kosewo (po lewej stronie) i skręcamy, a następnie po kilkudziesięciu metrach skręcamy w prawo w utwardzoną, leśną drogę prowadzącą do leśniczówki Kołoin. Jedziemy cały czas prosto aż do miejsca zawodów. Przy skrzyżowaniach powieszone będą lampiony.
Dojazd 2:
Z drogi krajowej DK58 w Rucianem-Nidzie na rondzie zjeżdżamy na drogę wojewódzką DW610 w kierunku Ukty/Piecek. Przejeżdżamy przez Uktę i udajemy się w kierunku miejscowości Piecki. Po około 7 kilometrach skręcamy na Kosewo (skrzyżowanie będzie po prawej). Po kilkudziesięciu metrach ponownie skręcamy w prawo w utwardzoną, leśną drogę prowadzącą do leśniczówki Kołoin. Jedziemy cały czas prosto aż do miejsca zawodów. Przy skrzyżowaniach powieszone będą lampiony.

Współrzędne centrum zawodów: 53.725381, 21.459242